MERDİVEN KAPAMA FİLELERİ

Okullarda,apartmanlarda,eğitim kurumlarında vs. Çeşitli merdiven boşluk alanlarinin bulunduğu yerlerde yaşanabilecek tehlikelere karşi, özel olarak imal edilen filelerdir.özellikle okullarda güvenlik aği ile çalişmalarda iş sağlığı ve güvenliği zorunlu tutulması merdiven boşluk kapama filesinin önemini bir kez daha vurgulamıştır. Merdiven güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir.

Düşmelere karşı koruma sağlarken öğrencilerin hareketlerini kısıtlamadan merdivenlerde daha rahat ve güvenli olmalarına olanak sağlar. Merdiven güvenlik filelerimiz düşmelere karşı  tedbir amaçlı  yüksek mukavemetli %100 naylon ve uv katkılı polyamid iplerden , merdiven ölçülerine uygun olarak  itina ile üretilerek müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.istenilen renklerde ve çeşitli filelerden üretimimiz mevcuttur.

OKULLARDA MERDİVEN GÜVENLİĞİ

Milli Eğitim Bakanlığı’nın 6331 sayılı İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu ve ilgili yönetmeliklerinde bir genelgede “düşme tehlikesi bulunan merdiven boşluklarına güvenlik ağı çekilmesi” ifadesi kullanılmış; bu uygulamanın gerekliliği ve hayati önemi bir kez daha vurgulanmıştır.

Üretim ve montaj hizmeti tarafımızdan yapılmış referanslarımızı inceleyin.