HAVUZ KORUMA FİLELERİ

Kış sezonlarında, anlık ebeveyn kontrolünün eksikliğinde veya havuzun kullanılmadığı zamanlarda özelikle küçük çocuklar, yaşlı ve engelli insanlar için büyük tehlike oluşturan havuzlarınızı havuz güvenlik ağı uygulamamız ile hem keyif hem de güvenle kullanabilirsiniz.

HAVUZ GÜVENLİK AĞLARI VE ÖNEMİ

Havuzlar kışın boşaltıldığında düşme risklerine açıktır.

Yazın ise yüzme bilmeyen kişilerin veya küçük çocukların havuzun içine düşme riskini ortadan kaldırmak için havuz güvenlik ağları kullanmak iyi bir çözümdür.

Havuzların çevresi için güvenlik amacıyla ürettiğimiz filelerdir. Havuz çevrelerinde yaşanabilecek tehlikelere karşı havuzların üst kısımlarına ve havuz çevrelerine uygun şekilde üretilip montaj-uygulaması yapılır. Havuz çevre kapama fileleri uzama,sünme,esneme ve yırtılma yapmaz,filelerimiz hava koşullarına karşı uzun süre dayanma gücüne sahiptir. %100 naylon ve polyamid uv katkılı iplerden üretimini yaptığımız filelerimiz yüksek mukavemetli olup, havuz çevre kapamalarında önemli bir tedbir olma özelliği taşır.

Üretim ve montaj hizmeti tarafımızdan yapılmış referanslarımızı inceleyin.

Havuz Üst Kapama File Sistemleri

Havuz Çevre Kapama File Sistemleri

HAVUZ KAPAMA FİLE ÖZELLİKLERİ NEDİR?

  • Dayanıklı fakat yumuşak ve esnek yapısı sayesinde düşme anında oluşabilecek travmaları engeller.
  • Havuz güvenlik ağının göz aralıkları, bebek ve çocukların baş kısmının boşluklardan geçmesini engelleyecek boyutta üretilir. Böylelikle herhangi bir kaza anında kişi ile su dolu havuz arasında bariyer görevi görerek boğulmayı engeller.
  • Göz boşlukları boyutu sebebi ile küçük çocukların veya bebeklerin havuz üzerindeki hareketlerini limitler; havuzun ortasına doğru gitmelerine müsade etmez.
  • Bir adet göz boşluğu 110 kg taşıma kapasitesi olan, yüksek mukavemetli UV katkılı PE iplikten üretilmiştir.
  • İçindeki UV katkısı sebebi ile havuz hijyeni için kullanılan kimyasallara ve en sert hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Alev almaz.
  • Ürün montajında kullanılan tüm teknik ekipmanlar değişken hava koşullarına uygun, paslanmaz malzemeden üretilmiştir.

NASIL UYGULANIR ?

  • Uzman teknik ekibimiz tarafından yapılan keşif sonrası ölçülerinize göre üretilen havuz güvenlik ağı yine profesyonel uygulayıcılarımız tarafından monte edilir ve gerekli kullanım eğitimi montaj anında verilir.
  • Ürünün takılması ve sökülmesi eğitim verdiğimiz kişi tarafından en fazla 10 dk içimnde gerçekleştirilebilir. Kullanımı son derece kolaydır.