İNŞAAT GÜVENLİK FİLELERİ

İnşaat alanlarında ve yüksek katlarda çalışanların can ve mal güvenliğini sağlamak amacıyla düşme tehlikelerine karşı ürettiğimiz ağlardır. Güvenlik ağları, toplu düşmeyi durdurma sistemleridir. Düşmelere karşi pasif koruma sağlarken çalışanların hareketlerini kısıtlamadan yüksekte çalışmalarına da olanak sağlar.çalışma alanının altına kurulan güvenlik ağları çalışanların düşme mesafesini azaltır ve düşme sonucu oluşacak etkiyi hafifleterek yaralanma ve ölüm gibi istenmeyen sonuçların önünegeçilmesini sağlar. Ayrıca güvenlik ağları genellikle çelik yapı,inşaat sahaları ve köprü inşaatlarında, çatı imalat ve tadilat işleri ile bina inşaatlarında açıkta kalan cephe ve boşluklara kurularak muhtemel bir düşme neticesinde oluşabilecek ölüm ve yaralanmaların önlenmesini sağlar.

 

Güvenlik ağlarımız yüksek mukavemetli %100 naylon,polyamid ve halatlardan itina ile üretilerek genellikle 10x10cm göz aralıklı olarak müşterilerimizin hizmetine sunulmuştur.

İplik kopma mukavemeti; ıso2062:1993 kondisyon şartlarında test edilmiştir .

(20±2°c-65%±4) ; statigraph (500 mm/min) sonuç:  >250 kg /yük toplam belirsizlik (yük) : ±%0.2

İnşaat sahasında güvenlik ağı kullanımında  öncelikle güvenlik ağı temin edilirken bu ağın standardlara uygun olduğundan emin olunmalıdır.

Üretim ve montaj hizmeti tarafımızdan yapılmış referanslarımızı inceleyin.